Dobre opinie w internecie mają znaczenie dla firmy

   Jaka jest najlepsza rada dla osób szukających dobrej restauracji w obcym mieście? Jedz tam gdzie jedzą miejscowi albo tam gdzie jest najwięcej ludzi. Skoro inni wybrali to miejsce, to musi być dobre. Ale co jeśli inni to podstawiony tłum? Dla kogoś, kto tego nie wie zalecenie zadziała. Bo, czy tego chcemy czy nie wszyscy nieświadomie ulegamy wpływom innych ludzi. Jesteśmy istotami społecznymi. Obserwowanie innych jest zapisane w genach, decydowało o przetrwaniu stada. Ten głęboko zakorzeniony w naszych mózgach mechanizm wykorzystują marketingowcy w każdej branży. Nic nie stoi na przeszkodzie aby wykorzystać go do reklamy własnej firmy. Są do tego darmowe narzędzia.

Photopea działa w przeglądarce użytkownika

Nie ma wątpliwości, że Photoshop to jedno z lepszych narzędzi z których korzystają twórcy grafiki, fotografowie oraz projektanci stron internetowych. Od czasu wprowadzenia nowej polityki udostępniania produktów w chmurze przez producentów oprogramowania wiele małych działających lokalnie firm i freelancerów musiało poszukać alternatywy dla programów graficznych. Nie każdy potrzebuje tak potężnych narzędzi jakie oferuje firma Adobe. Photopea jest darmową alternatywą umożliwiającą tworzenie i obróbkę obrazów nie tylko dla małych biznesów świadczących usługi na prowincji. Pasjonaci i początkujący powinni przyjrzeć się uważnie bo Photopea pozwoli im opanować warsztat bez płacenia miesięcznego abonamentu.

Strona 4 z 4

Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice

Pomoc merytoryczna, opieka serwisowa, audyty stron

Każdy biznes wymaga zaangażowania, uwagi i ciągłego rozwoju, dlatego nie musisz znać się na tworzeniu stron internetowych. Pytaj. Możesz kontaktować się z nami przez telefon lub pocztę elektroniczną - odpowiadamy zazwyczaj tego samego dnia.