Pakiety hostingowe dla małej i dużej strony internetowej

Darmowy certyfikat SSL, system anty-wirusowy

Strony internetowe naszych klientów utrzymujemy na serwerach firmy Smarthost. Jest to jeden z nielicznych hostingów oferujących skanowanie antywirusowe plików na serwerze w czasie rzeczywistym. Dzięki temu mamy dużą pewność, że nasze strony są bezpieczne i nie będą stanowiły zagrożenia dla internautów. Poważnym atutem jest też darmowy certyfikat ssl do każdego konta hostingowego.

Wybierz hosting odpowiedni dla Twoich potrzeb

Małej, jednoosobowej firmie skoncentrowanej na lokalnym rynku wystarczy najtańszy pakiet hostingowy. Na takim koncie można utworzyć zazwyczaj do dwóch kont mailowych z nazwą domeny oraz jedną stronę internetową na systemie CMS.

Firmy planujące wykorzystać stronę jako część usługi np. rezerwacja miejsc noclegowych, umawianie wizyt przez stronę czy zbieranie zamówień przez formularz powinny zainwestować w średni pakiet hostingowy. Ten sam pakiet wystarczy do prowadzenia firmowego bloga i małego sklepu internetowego. Wyższe pakiety hostingowe wybierają firmy w których spora część zadań realizowana jest przez internet lub celem jest stworzenie popularnego serwisu internetowego.

Wyższy pakiet to możliwość założenia wielu kont mailowych, założenia kilku stron na jednym koncie oraz przetwarzanie i przechowywanie sporych ilości danych.

Hosting Już od 99 zł  na rok

(122 zł brutto)

 

dyski SSD

system anty-exploitowy

bezpłatny certyfikat SSL

Zgodność z RODO

 

wybierz pakiet hostingowy

Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice

Pomoc merytoryczna, opieka serwisowa, audyty stron

Każdy biznes wymaga zaangażowania, uwagi i ciągłego rozwoju, dlatego nie musisz znać się na tworzeniu stron internetowych. Pytaj. Możesz kontaktować się z nami przez telefon lub pocztę elektroniczną - odpowiadamy zazwyczaj tego samego dnia.