Odpowiedzi na pytania dotyczące stron internetowych

W tej części odpowiadamy na pytania dotyczące stron internetowych które tworzymy. Przeprowadziliśmy sporo rozmów z klientami i wiemy, że pewne kwestie często się powtarzają. 

Ile kosztuje strona internetowa?

Unikamy stosowania sztywnego cennika na nasze usługi bo cena strony internetowej zależy od wielu czynników. Podczas wyceny bierzemy pod uwagę stopień skomplikowania projektu. Duży udział w cenie mają specjalne funkcjonalności takie jak katalog produktów, formularze, itp.

Czy tworzymy strony responsywne czyli dostosowane do wyświetlania na wszystkich urządzeniach?

Tak. W zasadzie to już standard a nie dodatkowa opcja. Nawet najprostsze wizytówki internetowe muszą być dostosowane do urządzeń mobilnych. Obecnie wiekszość ruchu na stronach www generowana jest ze smatfonow.

Czy tworzymy strony zoptymalizowane?

Tak. Nasze projekty są wstępnie zoptymalizowane. Oddajemy klientom strony, które spełniaja podsatwowe kryteria optymalizacji. Sprawdzamy takie elementy strony internetowej jak treści, struktura, multimedia, wygląd oraz czynniki techniczne jak wydajność strony, dostępność, lokalizacja, technologia, bezpieczeństwo.

Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice

Pomoc merytoryczna, opieka serwisowa, audyty stron

Każdy biznes wymaga zaangażowania, uwagi i ciągłego rozwoju, dlatego nie musisz znać się na tworzeniu stron internetowych. Pytaj. Możesz kontaktować się z nami przez telefon lub pocztę elektroniczną - odpowiadamy zazwyczaj tego samego dnia.