Portfolio - strony internetowe

Manufaktura Wnętrz - redesign i optymalizacja strony

Manufaktura działa w branży wykończenia wnętrz. Strona internetowa jest ważnym źródłem pozyskiwania klientów.

O stronie:

W tym projekcie skupiliśmy się na optymalizacji seo i poprawie wyglądu strony. Zoptymalizowaliśmy podstrony na ważne słowa kluczowe, poprawiliśmy parametry związane z ładowaniem oraz UX/UI.

Optymalizacja strony i poprawa wyglądu

Strona internetowa dla MZN w Świdnicy

Miejski Zarząd Nieruchomości w Świdnicy to instytucja z wieloletnią tradycją.

O stronie:

W projekcie tej strony internetowej należało uwzględnić użytkowników o różnym stopniu zdolności poruszania się w internecie. Położyliśmy nacisk na wyraźne komunikaty i przejrzystość.

Strona internetowa dla MZN w Świdnicy

Strona internetowa dla firmy Zeto Świdnica

Firma - Zeto Świdnica - na rynku informatycznym działa już ponad 25 lat i jest jedną z największych firm informatycznych na lokalnym rynku. Firma tworzy specjalistyczne oprogramowanie dla wielu instytucji.

O stronie:

Tym, na co warto zwrócić uwagę jest system dystrybucji oprogramowania tworzonego przez świdnicką firmę. Dostęp do plików ogranicza system pilnujący uprawnień.

Strona internetowa dla firmy Zeto ze Świdnicy

Strona internetowa dla firmy EMC Consultant z Holandii

Z pomocą wdrożonego na stronie internetowej formularza firma pomaga klientom odzyskać nadpłacony w Holandii podatek. Niezbędne w tym przypadku było wdrożenie całej procedury RODO i zasad bezpieczeństwa. Blog jest częścią serwisu. Ma za zadanie tworzyć wizerunek firmy jako profesjonalnego partnera dla Polaków mieszkających w Holandii i budować zaufanie.

O stronie:

Blog, zaawansowany formularz

Strona www dla firmy z Holandii

Wielojęzyczna strona internetowa

Micro-plast projektuje i produkuje formy wtryskowe dla klientów z całej Europy. Wielojęzyczność strony w takim przypadku to konieczność.

O stronie:

Strona wielojęzyczna pozwala na zaprezentowanie oferty klientom z całej Europy. W tym wypadku CMS okazuje się niezawodnym rozwiązaniem bo natywnie wspiera wielojęzyczność bez konieczności instalowania rozszerzeń zewnętrznych.

Strona dla firmy Microplast

 

Prawdziwe opinie z Google