Portfolio - strony internetowe

 

Przedszkole w Świdnicy - redesign i modernizacja starej strony www

Jak powinna wyglądać strona przedszkola? Czy grupą docelową są przedszkolaki, czy ich rodzice? Rodzice-oczywiście, ale motyw musi być kolorowy. Pamiętać tylko trzeba, że to rodzice korzystają ze strony internetowej przedszkola. Dlatego UX/UI projektujemy dla nich. To oni szukają zdjęć, informacji o opłatach, zajęciach dodatkowych i kadrze. Ważne są też komunikaty, które na Facebooku przemijają, nikt nie będzie ich odgrzebywał. Na stronie internetowej ważny komunikat zostaje. To główna zaleta posiadania własnego medium.

O stronie:

Strona „Wesołej Piątki” najlepsze czasy miała już za sobą, Funkcjonowała na niewspieranej od dawna wersji popularnego systemu CMS. Przy sprawdzaniu domeny w indeksie Google ujawniły się adresy, których nie powinno tam być. Coś się tam przyczepiło.

Strona internetowa przedszkola

 

Manufaktura Wnętrz - redesign i optymalizacja

Manufaktura działa w branży wykończenia wnętrz. Strona internetowa jest ważnym źródłem pozyskiwania klientów.

O stronie:

W tym projekcie skupiliśmy się na optymalizacji seo i poprawie wyglądu strony. Zoptymalizowaliśmy podstrony na ważne słowa kluczowe, poprawiliśmy parametry związane z ładowaniem oraz UX/UI.

Optymalizacja strony i poprawa wyglądu

Strona internetowa dla MZN w Świdnicy

Miejski Zarząd Nieruchomości w Świdnicy to instytucja z wieloletnią tradycją.

O stronie:

W projekcie tej strony internetowej należało uwzględnić użytkowników o różnym stopniu zdolności poruszania się w internecie. Położyliśmy nacisk na wyraźne komunikaty i przejrzystość.

Strona internetowa dla MZN w Świdnicy

Zeto - Świdnica

Firma - Zeto Świdnica - na rynku informatycznym działa już ponad 25 lat i jest jedną z największych firm informatycznych na lokalnym rynku. Firma tworzy specjalistyczne oprogramowanie dla wielu instytucji.

O stronie:

Tym, na co warto zwrócić uwagę jest system dystrybucji oprogramowania tworzonego przez świdnicką firmę. Dostęp do plików ogranicza system pilnujący uprawnień.

Strona internetowa dla firmy Zeto ze Świdnicy

Firma EMC Consultant z Holandii

Z pomocą wdrożonego na stronie internetowej formularza firma pomaga klientom odzyskać nadpłacony w Holandii podatek. Niezbędne w tym przypadku było wdrożenie całej procedury RODO i zasad bezpieczeństwa. Blog jest częścią serwisu. Ma za zadanie tworzyć wizerunek firmy jako profesjonalnego partnera dla Polaków mieszkających w Holandii i budować zaufanie.

O stronie:

Blog, zaawansowany formularz

Strona www dla firmy z Holandii

Wielojęzyczna strona internetowa

Micro-plast projektuje i produkuje formy wtryskowe dla klientów z całej Europy. Wielojęzyczność strony w takim przypadku to konieczność.

O stronie:

Strona wielojęzyczna pozwala na zaprezentowanie oferty klientom z całej Europy. W tym wypadku CMS okazuje się niezawodnym rozwiązaniem bo natywnie wspiera wielojęzyczność bez konieczności instalowania rozszerzeń zewnętrznych.

Strona dla firmy Microplast

 

Zaufane opinie z Google

Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice

Pomoc merytoryczna, opieka serwisowa, audyty stron

Każdy biznes wymaga zaangażowania, uwagi i ciągłego rozwoju, dlatego nie musisz znać się na tworzeniu stron internetowych. Pytaj. Możesz kontaktować się z nami przez telefon lub pocztę elektroniczną - odpowiadamy zazwyczaj tego samego dnia.