Portfolio - strony internetowe

Strona z katalogiem produktów dla branży kamieniarskiej.

Firma Monstal zajmuje się produkcją specjalistycznych maszyn do obróbki kamienia.

O stronie:

Najważniejszą funkcją strony jest prezentacja maszyn do obróbki kamienia. Komponent katalogu umożliwia łatwe dodawanie produktów z opisem i galerią zdjęć. Przy każdym produkcie użytkownicy mogą wysłać zapytanie o produkt.

Firma: Monstal Wałbrzych

https://www.monstal.pl

 

 

FitStep - strona internetowa, formularz zapisu na obozy fitness

FitStep to lokalna marka trenerki fitness ze Świdnicy.

O stronie:

Z uwagi na częste aktualizacje i zbieranie konieczność zbierania zapisów na obozy fitness, strona internetowa FitStep Świdnica oparta jest na systemie CMS Joomla.

Firma: FitStep Świdnica

https://www.fitstep.pl/

 

 

Góry Tajemnic - Turystyczna Strona Sudetów

Serwis turystyczny Góry Tajemnic przedstawia ciekawe miejsca w Sudetach oraz propozycje wędrówek. Ważną częścią strony jest katalog firm turystycznych oferujących swoje usługi na obszarze Sudetów.

O stronie:

Systemy CMS umożliwiają tworzenie rozbudowanych serwisów internetowych. Góry Tajemnic oparliśmy na CMS Joomla. Oprócz podstawowej funkcji dodawania artykułów, system umożliwia dodawanie, zalogowanym użytkownikom ofert firm turystycznych. Odwiedzający stronę mogą wyszukać np. noclegi w Górach Kamiennych lub najbliższy nocleg według lokalizacji użytkownika.

Turystyczna Strona Sudetów

Firma: Góry Tajemnic - Turystyczna Strona Sudetów

https://www.gorytajemnic.pl/

 

 

Prosta strona wizytówka - Firma zajmująca się sprzątaniem grobów

Wiele małych firm skupia się na konkretnej usłudze. Dodawanie firmy do katalogów i usługi Google Moja Firma nie wystarczy aby się wyróżnić. Strona internetowa pozwala niewielkim kosztem zadbać o wizerunek firmy.

O stronie:

Na jednej stronie wizytówce zamieściliśmy wszystkie niezbędne informacje. Jest kontakt, wyszczególnienie usług i jest krótkie, proste CTA - to działa. Przy całej prostocie strona nie jest nudna, od razu wiadomo czym zajmuje się firma.

 

Przedszkole w Świdnicy - redesign i modernizacja starej strony www

Jak powinna wyglądać strona przedszkola? Czy grupą docelową są przedszkolaki, czy ich rodzice? Rodzice-oczywiście, ale motyw musi być kolorowy. Pamiętać tylko trzeba, że to rodzice korzystają ze strony internetowej przedszkola. Dlatego UX/UI projektujemy dla nich. To oni szukają zdjęć, informacji o opłatach, zajęciach dodatkowych i kadrze. Ważne są też komunikaty, które na Facebooku przemijają, nikt nie będzie ich odgrzebywał. Na stronie internetowej ważny komunikat zostaje. To główna zaleta posiadania własnego medium.

O stronie:

Strona „Wesołej Piątki” najlepsze czasy miała już za sobą, Funkcjonowała na niewspieranej od dawna wersji popularnego systemu CMS. Przy sprawdzaniu domeny w indeksie Google ujawniły się adresy, których nie powinno tam być. Coś się tam przyczepiło.

Strona internetowa przedszkola

Firma: Przedszkole Wesoła Piątka w Świdnica

http://www.wesolapiatka.pl/

 

Manufaktura Wnętrz - redesign i optymalizacja

Manufaktura działa w branży wykończenia wnętrz. Strona internetowa jest ważnym źródłem pozyskiwania klientów.

O stronie:

W tym projekcie skupiliśmy się na optymalizacji seo i poprawie wyglądu strony. Zoptymalizowaliśmy podstrony na ważne słowa kluczowe, poprawiliśmy parametry związane z ładowaniem oraz UX/UI.

Optymalizacja strony i poprawa wyglądu

Firma: Manufaktura Wnętrz

https://www.manufakturawnetrz.pl/

Strona internetowa dla MZN w Świdnicy

Miejski Zarząd Nieruchomości w Świdnicy to instytucja z wieloletnią tradycją.

O stronie:

W projekcie tej strony internetowej należało uwzględnić użytkowników o różnym stopniu zdolności poruszania się w internecie. Położyliśmy nacisk na wyraźne komunikaty i przejrzystość.

Strona internetowa dla MZN w Świdnicy

Firma: Miejski Zarząd Nieruchomości w Świdnicy

https://mzn.swidnica.pl/

Zeto - Świdnica

Firma - Zeto Świdnica - na rynku informatycznym działa już ponad 25 lat i jest jedną z największych firm informatycznych na lokalnym rynku. Firma tworzy specjalistyczne oprogramowanie dla wielu instytucji.

O stronie:

Tym, na co warto zwrócić uwagę jest system dystrybucji oprogramowania tworzonego przez świdnicką firmę. Dostęp do plików ogranicza system pilnujący uprawnień.

Strona internetowa dla firmy Zeto ze Świdnicy

Firma EMC Consultant z Holandii

Z pomocą wdrożonego na stronie internetowej formularza firma pomaga klientom odzyskać nadpłacony w Holandii podatek. Niezbędne w tym przypadku było wdrożenie całej procedury RODO i zasad bezpieczeństwa. Blog jest częścią serwisu. Ma za zadanie tworzyć wizerunek firmy jako profesjonalnego partnera dla Polaków mieszkających w Holandii i budować zaufanie.

O stronie:

Blog, zaawansowany formularz

Strona www dla firmy z Holandii

Wielojęzyczna strona internetowa

Micro-plast projektuje i produkuje formy wtryskowe dla klientów z całej Europy. Wielojęzyczność strony w takim przypadku to konieczność.

O stronie:

Strona wielojęzyczna pozwala na zaprezentowanie oferty klientom z całej Europy. W tym wypadku CMS okazuje się niezawodnym rozwiązaniem bo natywnie wspiera wielojęzyczność bez konieczności instalowania rozszerzeń zewnętrznych.

Strona dla firmy Microplast

 

Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice

Pomoc merytoryczna, opieka serwisowa, audyty stron

Każdy biznes wymaga zaangażowania, uwagi i ciągłego rozwoju, dlatego nie musisz znać się na tworzeniu stron internetowych. Pytaj. Możesz kontaktować się z nami przez telefon lub pocztę elektroniczną - odpowiadamy zazwyczaj tego samego dnia.