Strona internetowa dla firmy Zeto Świdnica

Strona internetowa dla firmy Zeto Świdnica

Strona internetowa dla Zeto Świdnica

Firma - Zeto Świdnica - na rynku informatycznym działa już ponad 25 lat i jest jedną z największych firm informatycznych na lokalnym rynku. Firma tworzy specjalistyczne oprogramowanie dla wielu instytucji.
Jednym ze sposobów dystrybucji oprogramowania jest strona internetowa. Dostęp do plików i aktualizacji mają stali abonenci.
W skrócie o stronie:
Tym, na co warto zwrócić uwagę jest system dystrybucji oprogramowania tworzonego przez świdnicką firmę. Dostęp do plików ogranicza system pilnujący uprawnień.

Zdjęcia luksusowych samochodów na stronę internetową

W tym projekcie główną rolę odgrywają zdjęcia luksusowych samochodów. Sesja odbyła się pod Zamkiem Książ i w okolicach. Zdjęć samochodów użyliśmy na stronie i w materiałach promocyjnych przeznaczonych do druku.


W skrócie o stronie:
Statyczna strona wykonana w technologi HTML i CSS
Strona internetowa dla firmy wynajmującej auta na okazje

Zdjęcia na stronę internetową

Strona internetowa dla marki Decoreco

Internetowy katalog produktów Decoreco

Strona internetowa z katalogiem produktów

W katalogu produktów nie może zabraknąć zdjęć najwyższej jakości. Internetowy katalog  to najlepsza i najtańsza forma pokazania produktów klientom. 
W skrócie o stronie:
Katalog produktów, mapka dystrybutorów z możliwością filtrowania, profesjonalne zdjęcia, kalkulator wydajności płytek i kleju

Zaawansowany formularz na stronie www

Z pomocą wdrożonego na stronie internetowej formularza firma pomaga klientom odzyskać nadpłacony w Holandii podatek. Niezbędne w tym przypadku było wdrożenie całej procedury RODO i zasad bezpieczeństwa.
Blog jest częścią serwisu. Ma za zadanie tworzyć wizerunek firmy jako profesjonalnego partnera dla Polaków mieszkających w Holandii i budować zaufanie.
W skrócie o stronie:
Blog, zaawansowany formularz
Formularz na stronie www

Zaawansowany formularz do odliczeń podatkowych

strona internetowa wielojęzyczna

Wielojezyczna strona internetowa

Wielojęzyczna strona internetowa

Micro-plast projektuje i produkuje formy wtryskowe dla klientów z całej Europy. Wielojęzyczność strony w takim przypadku to konieczność.


W skrócie o stronie:
Tłumaczenia tekstów

Katalog wycieczek biura podróży z Wałbrzycha

Biuro podróży z Wałbrzycha organizuje imprezy turystyczne w mniej znane regiony Europy. W internetowym katalogu prezentuje aktualną ofertę. Na stronie głównej przedstawia ofertę promocyjną i kategorie wycieczek.
W skrócie o stronie:
Katalog wycieczek na stronie, łatwe zarządzanie ofertami
Biuro podróży z Wałbrzycha

Katalog wycieczek biura z Wałbrzycha