Potrzebujesz strony internetowej? Dobrej, taniej, ciekawej, z możliwością dodawania treści? Nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od zapytania, napisz do nas. Podpowiemy Ci.

Jakiej strony internetowej potrzebujesz?

ciekawe strony internetowe strona wizytówka system cms możliwość dodawania treści tanie strony

My tworzymy strony internetowe, ale to Ty wiesz w jakim celu jej potrzebujesz. Możesz nie wiedzieć, jak powinna wyglądać i funkcjonować wystarczy, że wiesz, na czym polega Twój biznes. Dlatego razem odkryjemy Twoje potrzeby. Zbadamy motywy, jakimi kierują się Twoi klienci, kiedy przeglądają internet wyszukując usług i produktów. Zaproponujemy produkt dostosowany do Twoich wymagań, odpowiedni do celów firmy.

Jeśli prowadzisz działalność w Wałbrzychu, Świdnicy, Świebodzicach, Żarowie, czy okolicach tych miast będziemy musieli zobaczyć, czym zajmuje się Twoja firma i co pokażemy na stronie firmowej. Chociaż stworzenie strony internetowej na odległość jest możliwe, to my wolimy z bliska przyjrzeć się firmie. Tylko wtedy możemy odnaleźć wartości, które pokażemy klientowi.

Przyjazne ludziom i wyszukiwarkom

user friendly seo friendly seo pozycjonowanie

Czyta się blogi i serwisy informacyjne, na witrynie firmowej łatwość dotarcia do informacji liczy się bardziej niż jej wygląd. Użyteczność i dostępność informacji jest najważniejsza. Witryna internetowa to harmonijny wielowarstwowy projekt łączący grafikę, fotografię, interfejs, kod i treść. Prawidłowo zaprojektowana i wykonana strona spełni oczekiwania internautów, będzie też łatwa do zrozumienia przez roboty wyszukiwarek, będzie SEO FRIENDLY. Nie oznacza to, że wkrótce znajdzie się na szczycie listy wyników wyszukiwania na interesujące Cię frazy. Oznacza to, że ma szansę się tam znaleźć przy pomocy innych zabiegów, takich jak pozycjonowanie, marketing w social mediach, content marketing, inbound marketing.

Projektujemy strony internetowe zorientowane na Twoich użytkowników. Stawiamy na funkcjonalność i użyteczność.

Tworzymy strony RWD

strony responsywne mobile friendly na telefon RWD

RWD czyli Responsive Web Design to technika projektowania stron tak, aby były możliwie najlepiej wyświetlane na różnych urządzeniach. Dlaczego to takie ważne?

35% wejść na strony internetowe w Dani odnotowuje się z urzadzeń mobilnych, takich jak teblety i smartfony*. Wkrótce ludzie częściej będą przeglądać internet na urządzeniach mobilnych niż na komputerach stacjonarnych i laptopach. Pod koniec 2014 roku Google zapowiedziało, że strony www nie dostosowane do urządzeń mobilnych będą stopniowo wykluczane z wyników wyszukiwania na tych urządzeniach.

1/3 odwiedzających Twoją stronę może mieć problem z jej prawidłowym wyświetleniem na swoim telefonie.

Produkt jaki stworzymy dla Ciebie będzię dobrze wyglądał na komputerze, tablecie i na dużym telefonie komórkowym.

Sprawdz czy twoja strona jest MOBILE FRIENDLY

przeprowadź test strony

 

Masz już stronę internetową ale chcesz ją zmienić?

redesign przebudowa stron

Redesign, tak nazywamy proces przeprojektowania i unowocześnienia strony internetowej. Urządzenia na jakich użytkownicy przeglądają zasoby internetu zrewolucjonizowały zasady tworzenia i projektowania witryn. Podyktowane jest to  wymaganiami dotyczącymi płynności ładowania się stron przez internet mobilny. 

Ile kosztuje strona internetowa?

tanie strony darmowe strony internetowe

To zależy! Możemy zaprojektować stronę internetową specjalnie dla Ciebie, albo możesz wybrać coś z przygotowanych przez nas projektów, który dostosujemy do Twoich potrzeb. Pytanie o wycenę nic nie kosztuje!

Darmowe strony internetowe? Nie ma takich. Może się wydawać, że są firmy oferujące strony za darmo - dobrze to sprawdź.

Jakie techniki wykorzystujemy?

HTML 5, Css, Css 3, php, MySql, Joomla, Wordpress, Photoshop, Paint. Czy to aż tak ważne, żebyśmy napisali tych kilka literowych zbitek? Twoja strona musi realizować postawione przed nią zadania, musi być estetyczna, czytelna i funkcjonalna - dopiero wtedy może być skuteczna. Cała reszta to techniczne zagadnienia interesujące koderów, grafików, pozycjonerów.

Chociaż nazywamy się Mikroplaneta nie lubimy porywać się z motyką na księżyc. Jeśli coś przekracza nasze możliwości z pewnością Cię o tym poinformujemy.

Nie tylko kodujemy

Projektowanie, pisanie kodu, wdrażanie, testowanie to nie wszystko czym się zajmujemy w związku z tworzeniem stron internetowych. Robimy profesjonalne zdjęcia plenerowe, produktowe. Opracowujemy teksty i opisy produktów zgodne z zasadami marketingowymi. Dostarczamy grafik, możemy nawet zrealizować nagranie profesjonalnego filmu.

Podsumujmy 

  • projektowanie stron
  • strony responsywne
  • redesign stron internetowych
  • strony seo friendly
  • połączenie strony z serwisami społecznościowymi
  • strony i serwisy internetowe oparte na systemach CMS

* - dane wg firmy Gemius

Powrót do góry