Marketing to nie reklama. Marketing internetowy też nie ogranicza się do reklamy w formie mailingu, bannerów na stronach internetowych czy reklamy w serwisach społecznościowych. Marketing służy sprzedaży, buduje relacjie firm z klientami, bada rynki i tworzy produkty. W internecie to wszystko jest w zasięgu nawet najmniejszych firm.

Skuteczna reklama w internecie

content marketing inbound marketing agencja interaktywna

Internetowi marketingowcy często zmieniają strategie. Pozycjonowanie stron po przez link building ustępuje technikom bardziej nastawionym na jakość prezentowanych informacji oraz przydatność dla użytkowników internetu. Połączenie technik takich jak mailing, social marketing, content marketing z odrobiną wytrwałości przynosi imponujące rezultaty.

Rośnie popularność content marketingu. Jest to forma marketingu niepostrzegana jako reklama a klienci często sami stają się "powielaczami" treści marketingowych przygotowanych przez firmę. 

Reklama graficzna na stronach internetowych

banner reklamowy reklama graficzna

Chociaż ta forma reklamy na stronach internetowych powoli odchodzi w zapomnienie to nadal cieszy się popularnością. Małe reklamowe banery świetnie sprawdzają się na Facebooku.

Reklama w Google i na Facebooku

firma w internecie firmowe wizytówki w internecie

Reklama w internecie ma ogromną przewagę nad tradycyjną formą reklamy. Można ją bardzo dokładnie kierować do wybranej grupy.  

Powrót do góry