Profesjonalne zdjęcia nie wychodzą przypadkiem. Profesjonalne zdjęcia to efekt wielu lat doświadczenia, wyczucia i oczywiście sprzętu. Ale to i tak nie wszystko. Zdjęcia do internetu, reklamy czy do druku wymagają obróbki, każde z mediów ma inne wymagania.

Mikroplaneta fotografuje krajobrazy, produkty, ludzi a czasem emocje. A ty? Jakich zdjęć potrzebujesz?

Zdjęcia na strony internetowe

zdjecia na stronę zdjecia do portfolio zdjecia produktów

Zdjęcia na stronie internetowej mogą ilustrować jakąś myśl, przedstawiać produkty czy wydarzenia. To proste! Tyle że, zdjęć nie można sobie pobrać z internetu i umieszczać na własnej stronie. Kiedy zajmiemy się Twoją stroną uwzględnimy jakie zdjęcia będą potrzebne i wykonamy je dla Ciebie.

Fotografia produktowa

packshoty fotografia przedmiotów

W stacjonarnym sklepie powąchasz jabłka, sprawdzisz miękkość pluszowego misia i wybierzesz kolor. Twoje zmysły ocenią czy produkt jest taki jak lubisz. W internecie zdajesz się jedynie na swoje oczy, to one ocenią czy produkt jest taki jak lubisz. 

Fotografowanie przedmiotów wcale nie jest łatwe jak by się mogło wydawać. Światła, cienie, kolory i faktura to cechy które chciałby poznać użytkownik internetu oglądający tylko zdjęcie przedmiotu. Jak się już domyślasz od zdjęcia dużo zależy. Pozwolisz nam się tym zająć?

Fotografia reklamowa

zdjecia do reklamy zdjecia do katalogu

Znacie to powiedzenie, że jeden obraz wart jest tysiąc słów? Szczególnie dotyczy to fotografii reklamowej. Fotografowanie na potrzeby reklamy wymaga dobrej wiedzy na temat produktu i potrzeb ludzi do których jest on kierowany. Od sposobu przedstawienia produktu na zdjęciu często zależy powodzenie całego przedsięwzięcia. Zrobisz zdjęcia samodzielnie czy powierzysz to profesjonalistom?

Fotografia okolicznościowa

zdjęcia ze spotkań fotografia ślubna

Zdjęciami dokumentujemy firmowe wydarzenia, wystawy oraz spotkania. Mamy duże doświadczenie w fotografowaniu ślubów, ten rodzaj fotografii wymaga wyczucia i specjalnego pozwolenia. Nie wiedzieliście?

 

Powrót do góry