Profesjonaliści, znawcy i branżowi eksperci na stronach firmowych posługują się swoim branżowym językiem. Nie zawsze ich rozumiemy bo te teksty skupiają się na zrobieniu profesjonalnego wrażenia a nie na dostarczeniu odpowiedzi.

Opisy na strony internetowe

teksty na strony www opisy produktów na strony internetowe

Nasza firma zajmuje się... Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów powstała... Widzieliście to już? Tysiąc razy? Teksty na stronach internetowych to chyba najbardziej zaniedbywany proces przy tworzeniu stron internetowych. Wiadomo, jeden obraz to tysiąć słów ale obraz może miec wiele znaczeń, no i skąd go wziąć? Dobry krótki tekst szybko wskaże użytkownikom czy znaleźli to czego szukali. Nie mniejsze znaczenie mają opisy produktów i usług. Zwłaszcza że tekst nadal j lepiej est rozumiany przez roboty wyszukiwarek niż inne media. W dodatku coraz sprawniej tłumaczą go elektroniczne translatory a sytezatory mowy przekładają go na mowę.

Pisanie tekstów na zamównienie

redagowanie tekstów teksty na zamówienie

Content marketing szybko obejmuje rolę wiodoącej startegii marketingowej ostatnich lat. Ten trend wzmacniają zapewnienia pracowników Google, że ich wyszukiwarka potrafi coraz lepiej rozpoznawać działania mające na celu manipulacje w wynikach wyszukiwania. Dobre treści mają być docenione! Potrzebujesz tekst na własną stronę czy chcesz zamieścić wpis gościnny na branżowym portalu?

Piszemy teksty na strony internetowe, blogi a czasem do prasy branżowej. Możemy napisać dla ciebie teksty z dziedzin: budownictwo, fotografia, biznes, zdrowie, internet, media, tursytyka i podróże. Piszemy też artykuły seo – ale o tym głośno nie mówimy.

SEO Copywriting

seo optymalizacja treści

Nie, nie mamy na myśli bełkotu naszpikowanego synonimami głownej pozycjonowanej frazy, tekstu na 1000 znaków za 5zł. Piszemy teksty dla ludzi, nie w celu zwodzenia robotów wyszukiwarki.

Powrót do góry